Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Övrigt
Övrigt
FOSSIL, från Atlasbergen. 1900-tal.
171049. FOSSIL, från Atlasbergen. 1900-tal.
Höjd 17 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 17 cm.
Smärre slitage.
Stadsauktion Sundsvall
597