Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Övrigt
Övrigt
BORDTENNISRACKET, 2 st, Stellan Bengtsson, Stiga 1970-tal.
169188. BORDTENNISRACKET, 2 st, Stellan Bengtsson, Stiga 1970-tal.
Två rackets med fodral.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Två rackets med fodral.
Slitage.
Stadsauktion Sundsvall
3 505