Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

16799. PARTI BIJOUTERIER M M. Bland annat halsband ,armband, armbandsur med mera. 1900-tal.

Blandade bijouterier bland annat halsband i malakit. Armbandsur med mera.

Slitage, skador.

Högsta bud: 300 SEK Utropspris: 800 SEK

Slutar om: Sålt 5 maj 2012 kl. 11:30

Budhistorik

BudgivareTidBud
1 24 apr 2012 kl. 23:56300 SEK
Föremålsnr
16799
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn

Se auktionshusets webbplats.

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK
Hemleverans
400 SEK

Till utlämningsställe:

Inom Sverige
200 SEK
Utanför Sverige
400 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle/Älvkarleby, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om hemleverans.

Läs mer om transporter till övriga platser.