Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

16799. PARTI BIJOUTERIER M M. Bland annat halsband ,armband, armbandsur med mera. 1900-tal.

Blandade bijouterier bland annat halsband i malakit. Armbandsur med mera.

Slitage, skador.

Högsta bud: 300 SEK Utropspris: 800 SEK

Slutar om: Sålt 5 maj 2012 kl. 11:30

Budhistorik

BudgivareTidBud
1 24 apr 2012 kl. 23:56300 SEK
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Föremålsnr
16799

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK
Hemleverans
400 SEK

Till utlämningsställe:

Inom Sverige
200 SEK
Utanför Sverige
400 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle/Älvkarleby, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om hemleverans.

Läs mer om transporter till övriga platser.

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Email
info@kolonn.se
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.