SKÅP, 2 st, industridesign, 1900-tal.

16791. SKÅP, 2 st, industridesign, 1900-tal.

Längd 40, bredd 55, höjd 176 cm.

slitage, smärre skador, lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 767