HARPA, 18/1900-tal.

167743. HARPA, 18/1900-tal.

Höjd ca 148,5 cm.

Slitage och skador, renoverad och kompletterad, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
167743. HARPA, 18/1900-tal.

Höjd ca 148,5 cm.

Antal besök: 1 826