PARTI KOPPAR samt MÄSSING, mestadels 1900-tal.

16545. PARTI KOPPAR samt MÄSSING, mestadels 1900-tal.

Bestående av bland annat glöggvärmare jugend, kannor, fat med mera.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skador.

Antal besök: 936