ARVID NILSSON. Strandlandskap med båtar. Olja på duk. Signerad Arvid Nilsson.

165289. ARVID NILSSON. Strandlandskap med båtar. Olja på duk. Signerad Arvid Nilsson.

46 x 62 cm.

Fläckar och slitage. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 62 cm.

Fläckar och slitage. Oramad.

Antal besök: 842