MATBORD, med en iläggsskiva, Karl Johan-stil, björk 1900-tal.

16352. MATBORD, med en iläggsskiva, Karl Johan-stil, björk 1900-tal.

En iläggsskiva bredd 50 cm.
Längd 125, bredd 94, höjd 74 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

En iläggsskiva bredd 50 cm.

Slitage.

Antal besök: 729