SATSBORD, 3 delar, 1900-tal.

16327. SATSBORD, 3 delar, 1900-tal.

Brännmärkt Säffle Möbelfabrik Sweden.
Största mått Längd 61, bredd 40, höjd 48 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 798