HANDSPEGEL och BURK, tenn, spegeln komponerad av Estrid Erikson och Björn Trägårdh, Firma Svenskt Tenn.

16308. HANDSPEGEL och BURK, tenn, spegeln komponerad av Estrid Erikson och Björn Trägårdh, Firma Svenskt Tenn.

Burken stämplad. Spegelns längd 22, burkens höjd 8,5 cm.

Slitage

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage

Slitage.

Antal besök: 2 016