PARTI NAUTICA, 7 delar, 1800/1900-tal.

159586. PARTI NAUTICA, 7 delar, 1800/1900-tal.

4 flöten i glas 2 propellrar samt tavla med tryck 'Svenska Flottan'.
Tavla längd inkl ram ca 118 cm.

Slitage, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar, skador.

Antal besök: 647