KARTA, Karta öfver landsvägarne uti Sverige och Norrige... C.F. Ström 1855.

159449. KARTA, Karta öfver landsvägarne uti Sverige och Norrige... C.F. Ström 1855.

Kolorerad, 84 x 62 cm.

Beskuren och upplimmad på tyg, slitage, fläckar/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kolorerad, 84 x 62 cm.

Antal besök: 1 117