PARTI PORSLINSFIGURER, KERAMIK 7 st, bla Goebel.

153234. PARTI PORSLINSFIGURER, KERAMIK 7 st, bla Goebel.

Lockask blomdekor i högrelief, Italien, höjd 10 cm.
Lockask med ekollon, höjd 8 cm.
Vas, porslin, jugendstil, höjd 20 cm.
Porslinfiguriner, sotarpojke, Goebel, höjd 10 cm.
Porslinshund, Beswick, England, höjd 7 cm.
Vas med pojke och svan.

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas med pojke och svan.

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Antal besök: 983