PARTI KOPPAR (8), 1900-40-tal.

152105. PARTI KOPPAR (8), 1900-40-tal.

Kopparkärl, höjd 17-34 cm. Ytterfoder, kaffepanna, grytor, traktörpanna samt mässingklocka och miniatyrspann.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 669