PARTI KAMEROR, Minolta (3), KIKARE Zeiss, OBJEKTIV (2), Urverk, 1950/60-tal.

152102. PARTI KAMEROR, Minolta (3), KIKARE Zeiss, OBJEKTIV (2), Urverk, 1950/60-tal.

Minolta kameror 3 st, HI-Matic, SR T 101, SR 7.
Kikare Carl Zeiss optik.
Objektiv Tamron, 300 mm, 1:56. Objektiv Tokina 135 mm, 1:3.5. Väggur i delar med urverk.

Bruksslitage. Ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kikare Carl Zeiss optik.

Antal besök: 1 589