Plats för 6 st vinflaskor, glasade hyllplan samt avtagbar bricka i plåt.
Längd 86 cm, bredd 42 cm.
Bruksslitage/repor/ytslitage.
Längd 86 cm, bredd 42 cm.
Bruksslitage/repor/ytslitage.