SKEDAR, 3 st, silver, 1700-1800-tal, vikt ca 151,1 gram.

151417. SKEDAR, 3 st, silver, 1700-1800-tal, vikt ca 151,1 gram.

Bl.a. Gustaf Hamnqvist(verksam 1789-1818) Åmål.

Bruksslitage. Graverade initialer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 511