TRATTGRAMMOFON med vev, "His masters voice", 1900-talets första hälft.

151387. TRATTGRAMMOFON med vev, "His masters voice", 1900-talets första hälft.

Ek, kromad metall, plåttratt. Höjd 69 cm. Låda med stenkakor medföljer.

Slitage. Märken. Repor. Skrivtallriken något skev, skrapar i stommen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 269