TÅRTSPADE, samt sockertång, Silver, delvis Gewe.

151165. TÅRTSPADE, samt sockertång, Silver, delvis Gewe.

Sockertång Gewe Malmö
Tårtspade endast kattfotsstämpel samt importstämpel 830
Vikt ca 48.8 g.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sockertång Gewe Malmö
Vikt ca 48.8 g.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 967