SPEGELBYRÅ mahognyfanér 1880-tal.

151040. SPEGELBYRÅ mahognyfanér 1880-tal.

Rotfanér i dörrspeglar och lådfronter, låsskyltar i präglat läder, träskuren dekor i spegelkrön, höjd 170 cm, längd 110 cm, djup 50 cm.

Saknar spegel, dörrlist lös, bruksslitage, instabil, bakre benen slitna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 639