RAMAR 12 st 1800/1900-tal.

150458. RAMAR 12 st 1800/1900-tal.

Höjd ca 10,5 - 15,5 cm.

Slitage, färgbortfall/smärre skador, löst glas medföljer, ett glas saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10,5 - 15,5 cm.

Antal besök: 394