BARSKÅP, 1900-tal. Ek.

150056. BARSKÅP, 1900-tal. Ek.

Detaljer i galon och smide.Längd 110 cm, bredd 51 cm, höjd 141 cm.

Slitage. En hyllkonsol lös.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. En hyllkonsol lös.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 326