GOTTFRID KALLSTENIUS. OLJA på duk, Skymningsmotiv från Stockholms skärgård, signerad och daterad.

149980. GOTTFRID KALLSTENIUS. OLJA på duk, Skymningsmotiv från Stockholms skärgård, signerad och daterad.

Proveniens: Utställd på Nationalmuseum på 1950-talet
64 X 80 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 X 80 cm.

Antal besök: 1 994