ERLING GUSTAFSSON. "Utan titel". Akvatint-etsning / relieftryck. Osignerad.

149827. ERLING GUSTAFSSON. "Utan titel". Akvatint-etsning / relieftryck. Osignerad.

Bladstorlek: 46,5x34,5 cm.
Oramad

"NOTERA ATT FÖREMÅLET FINNS PLACERAT I HÄSSLEHOLM".

Hanteringsmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek: 46,5x34,5 cm.
Oramad

Hanteringsmärken.

Antal besök: 1 283