MARIA COLLINDER. "Utan titel". Akvatintetsning. Osignerad.

149292. MARIA COLLINDER. "Utan titel". Akvatintetsning. Osignerad.

Bladstorlek: 51,5x40,5 cm
Oramad

"NOTERA ATT FÖREMÅLET FINNS PLACERAT I HÄSSLEHOLM".

Obetydliga hanteringsmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek: 51,5x40,5 cm
Oramad

Obetydliga hanteringsmärken.

Antal besök: 1 954