SAMOVAR, 1900-tal.

149274. SAMOVAR, 1900-tal.

I gulmetall med detaljer i trä. Höjd 65 cm.

Bristningar, slitage. Ej funktionstestad. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
149274. SAMOVAR, 1900-tal.

Antal besök: 653