PIPSTÄLL, 1800-tal samt 3 pipor.

148953. PIPSTÄLL, 1800-tal samt 3 pipor.

Pipställ med låda. Höjd 50 cm. Bredd 45 cm.

Åldersslitage samt maskhål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage samt maskhål.

Antal besök: 985