KAFFEKANNA, silver, L Larsson, Göteborg, 1830 - 1850-tal, Sverige.

147817. KAFFEKANNA, silver, L Larsson, Göteborg, 1830 - 1850-tal, Sverige.

Med växtdekor. Höjd 29 cm.

Repor samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med växtdekor. Höjd 29 cm.

Repor samt bruksslitage.

Antal besök: 783