GLASSERVIS, 58 delar, Kosta.

147664. GLASSERVIS, 58 delar, Kosta.

Etsad dekor i form av romber och stjärnor, förgylld kant
Etikett märkt "AB Sameulssons GLAS Kosta".

förgyllning med ålders och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 510