GITARR, akustisk, Egmond Brothers LTD, Holland.

147573. GITARR, akustisk, Egmond Brothers LTD, Holland.

Längd 94 cm. Boken "Vi spelar Gitarr" av Louis Larsen och en G-sträng medföljer.

Bruksslitage. Färgbortfall. Skavmärken. Repor. Dekoren runt ljudhålet bortnött. En sträng av.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 087