KOFFERT, läder, 1925.

146978. KOFFERT, läder, 1925.

Längd 62 cm, bredd 34 cm, höjd 18,5 cm.

Bruksslitage, repor och skavningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
146978. KOFFERT, läder, 1925.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 692