PARTI TEXTILIER (5). 1900-talets mitt.

146340. PARTI TEXTILIER (5). 1900-talets mitt.

1 st dynvar, längd 80 cm bredd 53,5 cm
1 st matta längd 166 cm bredd 85 cm
1 st kudde längd 77 cm bredd 53 cm
2 st kuddar längd 53 cm bredd 43 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 530