MILITÄRIA, 2 delar, 1800-tal.

145723. MILITÄRIA, 2 delar, 1800-tal.

Uniformstavla, Kongl. Upplands Regemente 1765-1945. Ad Litograferad av Ad. Schützercrantz. Färgtryck af J.F. Meyer & Co, Stockholm, 1850. Torrkompass i träfodral, 7 x 7 cm.

Slitage. Något gulnat papper.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Något gulnat papper.

Antal besök: 2 214