VÄGGUR samt BARROMETER, Schatz, 1900-tal.

145640. VÄGGUR samt BARROMETER, Schatz, 1900-tal.

Runda mässingshus monterade på en träplatta. Diameter 17 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 118