PARTI DIVERSE (6). Bl a skäkteträ etc.

145605. PARTI DIVERSE (6). Bl a skäkteträ etc.

Skäkteträ, märkt K N D 1851, senare målning, Längd 76 cm
Spegel, Höjd 36 cm
Kamera. Afga
Mindre assietter, märkt Romantic England,Buckinghamshire,diameter 10,5 cm
Ask i mahognyfanér. Höjd 12 cm, längd 28,5 cm, bredd 18 cm.

Ask med skador och övriga med bruksslitage, kamera ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel, Höjd 36 cm
Kamera. Afga

Antal besök: 613