PARTI BESTICK, 1900-tal, nysilver 49 delar, grillbestick, kaffeskedar.

145581. PARTI BESTICK, 1900-tal, nysilver 49 delar, grillbestick, kaffeskedar.

Nysilverbestick, 12 knivar, 12 gafflar, 12 soppskedar, 12 fiskgafflar, 1 uppläggningsbestick.
Grillbestick, träskaft, 4 knivar, 4 gafflar.
6 kaffeskedar Scandia guld, guldöverdragna.
Nils Johan Svarte Jan, 6 mockaskedar, nylonskaft.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 654