HYLLOR i mahognyfanér och furu (2). 1940/50-tal.

144430. HYLLOR i mahognyfanér och furu (2). 1940/50-tal.

Hylla utan låda i betsad furu. Höjd 71 cm, bredd 50 cm, djup 34,5 cm
Hylla med låda i mahognyfanér. Höjd 67 cm, bredd 51 cm, djup 31,5 cm
"NOTERA ATT FÖREMÅLET FINNS PLACERAT I HÄSSLEHOLM".

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 527