TORD LEANDER ENGSTRÖM. Olja på pannå, signerad.

144096. TORD LEANDER ENGSTRÖM. Olja på pannå, signerad.

Mått 29 x 44 cm.

Bruksslitage. Färgbortfall på ramen. Den inre ramen lös från den yttre.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 29 x 44 cm.

Antal besök: 829