PALL, plast, Stacy Dukes "Efebino", Italien samt TAKLAMPA, "Bumling", Ateljé Lyktan.

14377. PALL, plast, Stacy Dukes "Efebino", Italien samt TAKLAMPA, "Bumling", Ateljé Lyktan.

Pall, plast, orange, märkt Artemide Milano, Efebino, Stacy Dukes, Italy 214316. Höjd ca 30 cm.
Taklampa, metall, vit, märkt Ateljé Lyktan, diameter ca 25 cm.

Pall med repor, slitage.
Taklampa med mindre slitage, saknar galler.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pall med repor, slitage.

Antal besök: 1 773