PETER DAHL. Litografi, signerad och numrerad 209/210.

143322. PETER DAHL. Litografi, signerad och numrerad 209/210.

Figurscen. 60 x 80 cm.

Oramad.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurscen. 60 x 80 cm.

Oramad.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 644