SPEGEL OCH VÄGGHYLLA, 50/60-tal.

141006. SPEGEL OCH VÄGGHYLLA, 50/60-tal.

Vägghylla med lådor, Bredd 95 cm, Djup 32 cm, Tjocklek 13 cm
Spegel, Höjd 103 cm, Bredd 54 cm.

Bruksslitage, märken på vägghyllan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 936