PARTI BLANDAT GODS, glas, porslin, nysilver, vitmetall, 1900-tal.

139222. PARTI BLANDAT GODS, glas, porslin, nysilver, vitmetall, 1900-tal.

Blandat parti med bestickdelar, vaser mm.

Repor. Behov av puts. Glas med nagg. Ej funktionstestad el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 511