RING, 14k guld med facettslipad diamant enligt uppgift ca 3,57ct, stämplad JH, Israel.

139094. RING, 14k guld med facettslipad diamant enligt uppgift ca 3,57ct, stämplad JH, Israel.

Storlek ca 17,5
Vikt 3,6 gram.

Opak med inneslutningar. Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek ca 17,5
Vikt 3,6 gram.

Antal besök: 1 463