1. Clown med gitarr. Färglitografi. Signerad Schyl. 60x38 cm.
2. Motiv från Brantevik?. Pastell. Osignerad. 31x44 cm.
3. Brantevik. Krita. Signerad och daterad 35/8 -54. 14x23 cm.
1. Något gulnad.
1. Något gulnad.