PARTI TAVLOR (3). Blandat.

138843. PARTI TAVLOR (3). Blandat.

1. Clown med gitarr. Färglitografi. Signerad Schyl. 60x38 cm.
2. Motiv från Brantevik?. Pastell. Osignerad. 31x44 cm.
3. Brantevik. Krita. Signerad och daterad 35/8 -54. 14x23 cm.

1. Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

1. Något gulnad.

Antal besök: 702