PATRIK REUTERSWÄRD. "Sandviken Öland". Olja på pannå, signerad och daterad.

137334. PATRIK REUTERSWÄRD. "Sandviken Öland". Olja på pannå, signerad och daterad.

Otydlig datering, möjligen -42.

26 x 34 cm.

Repor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 34 cm.

Repor, färgbortfall.

Antal besök: 796