BORDSLAMPA samt GALGAR, teak, metall, 1950/60-tal.

137187. BORDSLAMPA samt GALGAR, teak, metall, 1950/60-tal.

Bordslampa i röd metall, höjd 33 cm. 9 st galgar i teak, Rydens.

Slitage, bucklor på lampa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor på lampa.

Antal besök: 912