GLASFÖREMÅL, 7 stycken bl.a Boda Åfors.

136947. GLASFÖREMÅL, 7 stycken bl.a Boda Åfors.

Bl.a skål etikettsignerad Bertil Vallien samt 2 fåglar
Höjd 6-19 cm.

Bruksslitage. En fågel med lagning vid fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6-19 cm.

Antal besök: 578