NÄTFLÖTEN 7 st, samt FARTYGSRATT, 18/1900-tal.

135871. NÄTFLÖTEN 7 st, samt FARTYGSRATT, 18/1900-tal.

6 med koboltblå glasmassa, 1 grön. Diameter mellan, 7 - 15 cm. Fartygsratt, 27 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 494