SERVERINGSVAGN, Art déco, 1930-tal.

132763. SERVERINGSVAGN, Art déco, 1930-tal.

Björk och kromad metall, Löstagbar bricka med glas på ovansida. Bredd 71, djup 45, höjd 62 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 743