HÄFTE, "Anwisningar til Swenska Almänheten genom Närings...1772, samt TEATERPROGRAM, Kongl. Theatern 1843.

128911. HÄFTE, "Anwisningar til Swenska Almänheten genom Närings...1772, samt TEATERPROGRAM, Kongl. Theatern 1843.

Häfte, "Anvisningar til Swenska Almänheten genom Närings och Hushålds Tidningar, För Medborgare på Landet och i Staden". Stockholm, Wennberg och Nordström, År 1772.
Teaterprogram, "Kongl. Theatern. I dag Thorsdag den 2 november 1843: Eulalie Pontois".

Slitage, skador, fläckar. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 751